A Simple Key For tekne kiralama Unveiled

Ece Yatcılık olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunma arzumuzun bir sonucu olarak eşi olmayan yatlarla unique bir servis vermek amacı ile Ece Unique Yachts servisimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Bodrum gulet yat, tekne kiralama ve kabin turları. Bodrum'da yat kiralama uzmanından yüzde yüz memnuniyet garantisi.

Benefit from the cruise in design alongside the Bosphorus illuminated by night time while sampling a few of the best regional foods and wines Specially picked for yourself. A memorable way to spend an night or rejoice a special occasion with Bosphorus yacht charter in istanbul .

mansions and picturesque villages concerning the two continents of Europe and Asia. yacht charter istanbul

başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat constitution, seyahat acentası, gemi acentalığı faaliyetlerini başarı ile sürdüren şirketimiz , üstün Alman  teknolojisi Bavaria Yelkenli Yatlarının satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini de yerine getirmektedir.

Avrupa Yatçılık 2006 yılında kurulmuş olup kurucu kadrosu ve ekibi 1993 yılından bu zamana kadar yatçılık yapan tecrübeli bir ekiptir.

Kaya Yachting concentrates our products and services over the concepts of purchaser pleasure and dependability, crucial foundations of a services company. Consequently we are collaborating with a lot of the main tour operators in Europe, for instance TUI AG, SchaulnsLand Frosch and many others.

Information and facts : Webpage Speed would be the speed at which your internet site responds to commands enter. It is much more vital and useful for your site to own this at a decrease value. It’s imperative that you work on holding this pace value as very low as you possibly can.

.. Satılık Lüks Guletler Mesleğimizin bize tanıdığı şans olsa gerek yıllarca çeşitli yatlarda kaptanlık yaptık ve gittiğimiz yerlerde çok farklı... SATILIK FileİBER YELKENLİ Satılık yelkenli yatların büyük bölümü bakımlarındaki kolaylık uzun zaman boya istememeleri, hafif ve kıvrak olmaları nedeni...

De tıkla lüks guletler genelde diğerlerine göre daha büyük ve daha az kabinli olup kabinlerinde duş - wc leri daha geniş ve zengin armatürlerle donatılmış her kabininde klima içerik bazılarında mini bar ve Television de olan özel tıkla dizayn edilerek misafirlerinin her türlü isteğine cevap verebilecek nitelik ve donanımdadırlar sitemizden De Lüks gulet kiralama için bir çOkay alternatif bulabilirsiniz. Mavi yolculukta De lüks sekmenti guletler sadece tekne kiralamada kullanılırlar.

4 kişilik küçük gruplara mavi tur zevkini tattırmak için dizayn edilmiş teknemiz Akdeniz'in en güzel koylarında rüyalarınızdaki mavi yolculuğu yaşatmak için hizmetinizdedir. Daphne Yatı

Kusursuz hizmet ve özel bir tatil için lüks gulet yatlarımızdan birini, bütçenize göre kiralayabilirsiniz..

Created generally in shipyards in Bodrum, Bozburun, Marmaris and Istanbul, and together the Black Sea Coast, the boats are Outfitted with motors and also thoroughly functional rigging. The number of passengers a gulet carries is dependent upon the boat’s sizing, although most of them accommodate between eight and twelve folks. These vessels offer you their travellers different accommodations with ensuite facilities.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *