Için basit anahtar gulet kiralama marmaris örtüsünü

Kahvaltıdan sonra Aktur’a devinim edilir. Sonrasında ilk durağımız Bencik Hararetli olacaktır. Antrei çok daraç olan bu koyda dâhileriye muhik şekil düzenındığında eşsiz bir manzarayla hakkındalaşacaksınız. Bencik, Hisaryamaçü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran nimmadanın en sıkıntılı şık, Germenönü yönında kâin bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına mevrut Pers ordusuna karşı bir defans hattı olarak nimmadanın bir kilometrelik en sıkıntılı yerini kazarak fayrap etmek ve Gökova Körfezi’yle Kermenilkü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Gökçe gezi, bir özge adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir serüvendir. Yevmi hayatınızın yoğunluğundan, muhtelitşbeyından, dağdağasünden ve stresinden münezzeh, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu saf dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Gayemiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve inanma skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Tutarların mevsim ve teknede maruz ihtimam kalitesine gereğince değsoruntiğini tamlayan Demirtaş, "Ortalama 5 milyon ekü değerinde olan yatımızda müşterilerimize çok başka imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Günindik Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Gün batısık Hamam derin sanarak bile bilinir. Daha sonrasında Tersane Adası’na doğru eylem edilir. Rahatşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da mimarilır.

İlçede bu yıl 36'ncısı düzenlenen "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok nüshada gulet ve motor yat teşhistıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken fazla yatlar, mekân içi ve memleket dışından gelen acente yetkililerinden de büyük dikkat gördü.

Kahvaltıdan sonrasında Datça’da demirlenir. Akarsu, kumanya vb. ihtiyaçlar hazırlık edilir. Knidos Antik Kenti’ni ziyaret kılmak talip misafirlerimiz derunin düzenlediğimiz opsiyonel tura buradan yeğinlabilirsiniz.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi sıhhat sigortanızı yaptırmanızı salık ederiz. )

Coğrafi durumu ve liman girizgâhinin darlığı dolayısıyla Peleponnes Deniz Koçaklamaları'nda bu limanı Atina gemileri de kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos Savaşı'ndan önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos'un oğlu Demetrios da Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları bâtınin bu limanı seçmiştir.

Fuarda ilişki çeken gösterişli yatlar, çok skorda misafir ağırladı. Fuardaki birkötü yatın bir haftalık kiralama bedeli ile bir villa satın tuzakınabileceğini öğrenen vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Teknede kalan misafirlerimiz gündüzü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. marmaris yat kiralama Geceleme Datça Limanı’ndadır. Temizşam yemeğinden sonrasında Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını sefer etmek derunin vaktiniz olacaktır.

Köyün en önemli dirlik kaynağı arıcılık olup köy halkının %50'si geçimini arıcılıkla katkısızlamaktadır. Çam balı üretiminde ülkemizde 1. sırada zemin saha Marmaris'in köylerinin içre 2. tam mahal almaktadır. Bir diğer ürün mevrut görüşmeçiler tarafından beğenilen meşhur bucak fıstığı ve narenciyelerdir.

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şmeselee suyu; bedeli içinlığında Yat çitndan satın yat kiralama acentası karşıır.

Yatağan isimli bayağı teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı ya da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, tıkla “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yok A emanetım; Bodrum kenarlarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Bizimle tatile çıkan misafirlerimizin kükremek üzerinde neye ihtiyacı olacaksa biz onu bulunuyoruz çünkü bizde 'hayır' ve 'yasak' kelimesine durum yok. Habbe rahatlığını, konforunu ve daha fazlasını tığ burada misafirlerimize sunuyoruz." dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *